دیار مهر ، همواره بر آن بوده است تا با فراهم آوردن فرصت های برابر، زمینه آشنایی و برخورداری همه را به تکنولوژی فراهم آورد.

این سایت با هدف نمایش و البته عرضه توانایی ها و استعدادهای درونی فرزندان دیار مهر است . این مجال کمک خواهد کرد تا درخت توانیی های مان به گل خلاقیت بارور گردد و ایده هایمان جوانه هایی تازه برآورند از جنس امید و توکل.

ما با شماییم تا دوشادوش هم شکوفا سازیم غنچه های آرزو را بر شاخه های مجازی این دیار.

با کمال افتخار شادمان خواهیم بود از اینکه میزبان طرح ها ، ایده ها ، کارها و هنرهای خلاقانه شما باشیم و همه با هم گامی برداریم در جهت دسترسی آسانتر و البته اقتصادی تر به تکنولوژی.

این سایت با پشتیبانی همکاران متعددی راه اندازی شده است که دست آورد آن امکان ارائه خدمات متنوع به شما خواهد بود.

زمینه های فعالیت سایت عبارت خواهند بود از:

  • طراحی و پشتیبانی وب : در این زمینه کوشش خواهیم کرد تا همگام با فن آوری های بروز در ایجاد سایت و وبلاگ و عرصه های دیگر وب به شما کمک کنیم.
  • طراحی و گرافیک: در این بخش هم در خدمت شماییم با طراحی و اجرای طرح های تبلیغاتی ، پوستر ، بنر و فلکس ، انواع تابلوهای تبلیغاتی ،  آگهی ، اعلامیه ، تراکت ، کارت ویزیت ، کاتالوگ ، لوگو و آرم و….

بزودی این امکان فراهم خواهد شد که این طراحی ها در صورت خواست مشتری در هر نقطه ای از استان بوشهر چاپ و در اختیار قرار گیرد.

  • عکس و فیلم: فیلمبرداری با کیفیت های برتر تصویری  ، عکسبرداری حرفه ای ، خدمات آنلاین عکس شامل: رتوش ، ترمیم ، طراحی آلبوم های ژورنال ، چاپ عکس در سایز های مختلف با کیفیت برتر ، چاپ بر روی لباس و ظروف تزیینی و…
  • عرضه ایده ها ، کارها و محصولات فرهنگی و صنایع دستی شما در یک فروشگاه مجازی
  • ارائه خدمات سخت افزاری از قبیل مشاوره و سفارش سیستم های رایانه ای، نصب و راه اندازی شبکه ، نصب و راه اندازه سیستم های امنیتی ، دوربین های مدار بسته و..

با ما همراه باشید